Często zadawane pytania

Na naszej głównej stronie Art Banking Online w prawym górnym rogu znajduje się  MOJE KONTO (odnośnik do rejestracji).

Następnie proszę się zarejestrować i wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym i zaakceptować regulamin.

Po zatwierdzeniu konto zostanie zweryfikowane, dlatego prosimy o cierpliwość ponieważ rejestracja i zatwierdzenie danych może potrwać nawet do 24 godzin przed rozpoczęciem wzięcia udziału w naszych aukcjach. Założenie konta jest całkowicie darmowe i nie zobowiązuje do licytacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy bądź masz pytania prosimy o kontakt, chętnie pomożemy w całym procesie rejestracji lub odpowiemy na wszystkie pytania Kontakt

Licytacja przedmiotów – po połączeniu się z systemem licytacji na żywo na ekranie pojawi się zdjęcie, numer lotu, cena oraz zestawienie wygranych przedmiotów. Będziemy podawać historię licytacji i jej przebieg.

Aby licytować w aukcji ONLINE, kliknij na przycisk LICYTUJ. Po kliknięciu zobaczysz zmianę aktualnej ceny i informację o najwyższej ofercie, a także numer klienta i zwycięzcy licytacji. Pamiętajmy, że na każdy przedmiot jest przewidziany limit czasowy pojawią się informacje, które będą sygnalizować, o statusie licytacji, czyli po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci – oznacza to, że przedmiot został sprzedany.

Formalizacja transakcyjna – Po wygraniu licytacji otrzymają Państwo następujące informacje w e-mailu po ewentualnej wygranej aukcji, a w nim:

  • Fakturę lub rachunek za wygrany/e przedmiot/y, cenę końcową z opłatą aukcyjną.
  • Instrukcje dotyczące płatności
  • Informacje o sposobach wysyłki

Za wylicytowane przedmioty można zapłacić gotówką w punkcie bankowym lub przelewem bankowym. Płatność powinna zostać dokonana w terminie 7 dni od dnia licytacji (nie wliczając z ten termin dni wolne lub świąteczne).

W tytule wpłaty prosimy o podanie swój numer klienta lub nazwisko osoby licytującej oraz numer wygranej aukcji.

Więcej informacji w dziale Formy płatności.