Zgłoszenie i wycena dzieł sztuki – jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oddaniem do sprzedaży obiektu historycznego (artefaktu), na aukcję w Art Banking Online, zaproponujemy Państwu dla waszego obiektu, cenę wywoławczą oraz prawdopodobną estymację – (szacowanie nieznanych parametrów badanego dzieła sztuki). Ostateczna wycena zostanie zweryfikowana podczas oględzin obiektu „na żywo- lub online”. Jeżeli warunki będą dla Państwa akceptowalne, podpiszemy umowę komisową ze wskazaniem daty aukcji. Nasi pracownicy pomogą Państwu również na każdym etapie procesu sprzedaży aukcyjnej – od momentu zgłoszenia aż do sprzedaży obiektu.

Bezpłatna wycena – jest dokonywana na podstawie zgłoszenia obiektu w naszym formularzu z dołączonymi zdjęciami. Tutaj możecie Państwo dołączyć informacje o obiekcie – dziele sztuki w formularzu zgłoszeniowym poniżej.

Międzynarodowa współpraca – Indywidualne podejście do klienta, możliwość korzystania z pakietów (srebrny, złoty czy platynowy), a nasze gremium eksperckie jest do dyspozycji Państwa. Każde z dzieł potrzebuje odpowiedniego sposobu sprzedaży, dlatego wspólnie z Państwem wybierzemy najkorzystniejszy pakiet współpracy i dopasujemy do państwa potrzeb i rozwiązań.

Umowa Komisowa

UMOWA – KOMISOWA

  • Przedmioty przekazane w formie komisowej naszej firmie są starannie przygotowane i opisane do nadchodzącej aukcji oraz ukazane w katalogu aukcyjnym w formie pdf na naszej stronie artbankingonline.eu  . Na zamówienie wydajemy również katalog w formie albumu w pdf tylko online.
  • Katalogi rozsyłane są do naszych Komitentów i Klientów na wskazany adres mailowy. Przebieg naszych licytacji klienci mogą śledzić tylko w obecnej sytuacji pandemicznej przez internet na stronie www.artbankingonline.eu
  • Do podjęcia współpracy z naszą firmą i wystawienie obiektu, mogą Państwo pobrać i wypełnić umowę komisową online lub skontaktować się z nami w formularzu kontaktowym poniżej.