Wysyłka i płatności

Wysyłka

Mając wieloletnie doświadczenie w handlu wiemy jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo i zaufanie. Dlatego naszym zadaniem jest zabezpieczyć naszego klienta tak aby transakcje na naszym portalu były bezpieczne i przyjazne. Będziemy śledzić każdą dostawę Państwa przedmiot, tak aby został dostarczony do zleconego punktu dostawy. Dlatego wychodzimy naprzeciw państwa oczekiwaniom i dołożymy wszelkich starań, tak aby zakupiony Obiekt – Dzieło Sztuki,  zakupione przez Państwa zostało dostarczone w stanie wolnym od jakichkolwiek uszkodzeń w jak najszybszym terminie z zachowaniem wszystkich standardów.


Odbi
ór osobisty
Wygrane przedmioty można odebrać również osobiście we wskazanym terminie i miejscu w punkcie w miejscowości Bielsko Biała. Przy osobistym  odbiorze, nabywca powinien posiadać, opłacone potwierdzenie za przedmiot i  należy posiadać jeden dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport czy prawa jazdy), dokument potwierdzający tożsamość odbierającego oraz dane dotyczące zamówienia (numer lotu aukcyjnego lub wygranej aukcji.

Preferujemy wysyłkę przedmiotów firmami kurierskimi jak; InPost -paczkomat, UPS / FEDEX, DPD, DHL. Koszt wysyłek zawsze jest uzgadniany indywidualnie, w zależności od wartości , wielkości i wagi.

Koszty wysyłek zagranicznych: po dokonaniu zakupu, prosimy o kontakt z naszą Firmą w celu  ustalenia warunków dostawy obiektu – dzieła sztuki. Koszta i rodzaj przesyłki jest ustalany indywidualnie przy każdej przesyłce.

Inne formy wysyłki
Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia dotyczące wysyłki np. monet i innych mniejszych przedmiotów, prosimy kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia odpowiedniej formy wysyłki, preferowane w Polsce InPost – paczkomat.

Wszystkie zakupione obiekty można sprawdzić w swojej zakładce < Moje Konto > Moje zakupy.

Przelew bankowy

Prosimy o dokonywanie bezpośrednich przelewów na wskazane konta bankowe. Nasze rachunki bankowe oferują możliwość zapłaty w złotych polskich (PLN), dolarach amerykańskich (USD) lub walucie euro (EUR).

Płatność należy uregulować w ciągu 7 dni od dnia licytacji (kurs walutowy jest ważny do 48h od jego potwierdzenia z naszą Firmą. Do kwoty za wylicytowane przedmioty należy doliczyć opłatę aukcyjną (młotkowe) oraz koszty wysyłki (jeżeli została wybrana wysyłka). Dla ułatwienia transakcji prosimy zawsze o informacje w jakiej walucie dokonujecie Państwo zapłaty.
W tytule wpłaty prosimy o podanie numeru bądź nazwiska osoby licytującej.

UWAGA!; Realizując wpłatę należy uwzględnić opłatę aukcyjną, która wynosi 18% ceny końcowej.

Przykład dokonania przelewu: Przedmiot o wartości 10000 zł, kwota do zapłaty będzie wynosić będzie 10000 zł + 18% = 11800 zł. Do powyższej kwoty należy dodać cenę ustaloną za wysyłkę.
Wpłaty przyjmujemy po ustaleniu kursu walut z danego dnia dokonanej transakcji.

HEMAJU

RESIDENTIAL & COMMERCIAL INVESTMENTS LTD

   27 Old Gloucester Street

London WC1N 3AX    United Kingdom

Company Number 15389759
Właściciel portalu aukcyjnego artbankingonline.eu
Konta bankowe NUMER KONTA / ACCOUNT NO Waluta BIC/SWIFT
GBP

GB39REVO00996919262879

Euro

REVOGB21

EURO

GB39REVO00996919262879

PLN REVOGB21
PLN

GB39REVO00996919262879

USD REVOGB21